Ajurlu Örgü Bayan Yelekleri Yapılışı

  • 25 Haziran 2019
  • 2.339 kez görüntülendi.
Ajurlu Örgü Bayan Yelekleri Yapılışı

Ajurlu Örgü Bayan Yelekleri Yapılışı
Kaynanaların gelinlerine yazlık örgü örmesi amacıyla şık bir model. Bu örgü motifleri ile bluzlar, şallar örerek onlara armağan edebilirsiniz.

Kadın erkek çocuk bütün örgü modellerinde kullanabileceğiniz bir model ile karşınızdayız. Beğeneceğinizi umduğumuz bu örgü motifi ile süveter, hırka, kazak gibi bir çok model örebilirsiniz. Evde geçirdiğim süreyi güzel dşayetlendirmek istiyorum, evde sıkılıyorum diyorsanız şayet lütfen bilgisayarlarınızın başına. Dönemin nasıl geçtiğini anlamayacağınız, geçirirken her yerde bulamayacağınız parçalar üretebilirsiniz. Genellikle yeni başlayan hanımlar, hoşgeldiniz. Size şiş işi örgü gerçeklştirmeyi sevdirecek bir anlatımlı örgü paylaşımı var karşınızda.

Bu modelde size yün olarak angora ya da yün iplik tavsiye edebiliriz. Bu iplik bu modelin güzel motifiyle buluşmasında yumuşacık yelek modelleri ve şal modelleri örebilirsiniz. Teninize dokunmayacak, cildinize iyi istikbal bu model ile örgü inşasının ne kadar basit ve rahat olduğunu görebilirsiniz.Bebek örgülerinde ve çocuk örgülerinde de kullanılabilen modelimiz yardımıyla hem örgü örmeyi öğrenecek hem de çok basit alışacaksınız. Sadece bir kaç sıra ördükten sonra eliniz yatkınlaşacak. Ürününüzü bitiminde görmek dilediğiniz renkte iplik ayarlayın ve şişlerinizi alın. Başlamak amacıyla çok beklemeyin…

Bir diğer tavsiyemiz daha var. Ne mi? Ev ortamının en sevilen aksesuarlarından battaniyeler.

Hanımlar, Kolayhobiler ailesine katıldığınız amacıyla teşekkür ederiz. Videomuzu izleyin ve insanların görmek amacıyla başlarını çevireceği modelin yapımına başlayın. İyi seyirler!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ