Burgulu Desenli Saç örgü Modeli Yapılışı

  • 26 Eylül 2019
  • 1.890 kez görüntülendi.
Burgulu Desenli Saç örgü Modeli Yapılışı

Burgulu Desenli Saç örgü Modeli Yapılışı
Sevgili örgü sevenler tekrar yeni ve çok güzel farklı burgulu saç örgü modelin yapılış anlatımıyla buradayım.
Değişik görsel ile yapılışını izah eden bir video paylaşarak siz örgü sevenlere basit olsun istedim.
Bu güzel modeli nerede kullanırız diye düşünür iseniz örgüde görmek dilediğiniz her yerde olur ancak bir kazak modelinde harika olacağını düşünerek fikrimi söylemek istedim .
Arkadaşlar her vakit farklı modellerden bahsederken şunu derim örgü her yerde güzel oluyor diye bu model de dilediğiniz örgü el işlerinde kullanabilmeniz mümkün hırka ,kazak ,şapka vs de yapabilirsiniz yalnızca farklı görsel bir yönü desenli bir yönü düz örgü ile saç örgü yaptım.
Sizler dilerseniz erkek kazak olarak ön kısmına koyabilirsiniz bir de uyumlu olsun diye bir saç örgüyü de kola uygulayın harika bir modeliniz olacaktır tekrar çok güzel farklı saç örgü modellerimi sizlere sunmak amacıyla hazırladım şayet abone değil iseniz abone olarak zil butonu aktif duruma getirirseniz ilk video yüklemeler den haberdar olacaksınız .
Her vakit en güzel modellerden sizlere düşünce olsun diye anlatımlar ile paylaşıp düşünce verdiğimi düşünüyorum sizlerde yorum yaparak beni mutlu edersiniz yapım aşamasıyla alakalı şunu söylemek isterim esasen anlatımlı video izlerseniz yapımında sizlere de basit olacaktır şuandan örgüyü beğenip gerçekleştirme isteyen arkadaşlara basit gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ