Burgulu Çeyizlik Yelek Yapılışı

Burgulu Çeyizlik Yelek Yapılışı

Burgulu Çeyizlik Yelek Yapılışı
Burgulu baklava örgü modeli bayan yelekleri amacıyla uygun bir numune. Anlatımı yelek başlama gibi olan bu örgü modelinin yapılışını paylaştık. Bayan yeleği, anne yeleği ya da gelin kız yelek örneği arayışında olan şahıslar amacıyla numune olarak anlatımı ayrıntılı olarak bu videoda ele alınıyor.
Kızlar bugün sizlere burgulu baklava örgü modeli yapımını paylaşacağım. Örgü modelini nerede kullanabilirim diyorsanız bayan yeleklerinde kullanabilirsiniz. Sitemizi takip ediyorsanız görmüşsünüzdür yelek yapılışında onlarca örgü tekniğinin kullanıldığını. Bu örgü tekniklerinden de tığ işi ve şiş işleri kullanılmaktadır. Hem baklava örgü modelinin hemde burgu örgü modelinin aynı modelde kullanıldığını eminim daha evvelce bir fazlasınuz görmemişsinizdir. Bu iki örgü modelinin birleşimi ile meydana çıkan model yelek modelleri yapılışı amacıyla tercih edilebilecek bir model. Kendinize, annenize ya da bir gelin kız amacıyla yelek örecekseniz burgulu baklava örgü modeli ile örebilirsiniz .Burgulu baklava örgü modelinin örüldüğünü öğrenmek isteyenler videolu anlatımı paylaştık. Gönül hanımın ayrıntılı olarak anlatmış bulunduğu örgü tekniğini videoyu izleyerek öğrenin.
Sitemizde şiş işi örgü paylaşımlarının bir fazlası yelek modelleri. Örgü şişler ile yelek örüleceği gibi atkılar, bereler, kazaklar ve patikler de örülebiliyor. Ancak en çok bebek yelekleri ve bayan yelekleri örmede şiş işi örgüler kullanılmaktadır. Eğitici örgü videolarında şiş işi örgü tekniklerini öğrenip gerçekleştireceğiniz örgülerde de bu modelleri uygulayabilirsiniz.
Örmeyi seviyorsanız sizde eğitici örgü videolarımızı izleyip bütün teknikleri öğrenip örgü kıyafetler yapmaya başlayabilirsiniz. Dediğimiz gibi bilhassa yelek yapmada sarfedilen burgu örgü modeli ve baklava örgü modeli henüz amacıyla olmasa da gelecekte işinize yarayabilir.
Bu numune bayan yelekleri amacıyla uygun bir numune. onun amacıyla bende anlatımını yelek başlama gibi yaptım. Bayan yeleği, anne yeleği ya da gelin kız yelek örneği arayışında olan şahıslar amacıyla numune olarak anlatımı ayrıntılı olarak bu videoda ele alınıyor,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Facebookta Takip Edin