Buğday Başağı Bebek Yeleği Yapımı

  • 28 Mayıs 2020
  • 4.010 kez görüntülendi.
Buğday Başağı Bebek Yeleği Yapımı

Buğday Başağı Bebek Yeleği Yapımı
Merhaba örgü severler, tekrar güzel mi güzel bir bebek örgü modeli ile sizlerleyim. Düşündüm ki bebeğimiz amacıyla battaniyeden tuluma, hırkadan bereye kadar her şey ördük. Yelek örmeden de olmaz dedim ve bebekler amacıyla örgü yelek modellerini araştırıp bulduğum güzel ve en değişik örgü modellerinin resimlerini sizlere sunuyorum. Kız ve erkek bebekleriniz amacıyla öreceğiniz yeleklerin boyutlarını ayarlamak sizin elinizde. Beğendiğiniz hoşunuza giden bir yelek örneğini ister yeni doğan bebeğiniz amacıyla ufak olarak altmış yetmiş ilmek boyutunda başlayıp örün dilerseniz ilmek miktarını daha çok tutarak büyük bebek amacıyla örün. Yine süslemek amacıyla inciler boncuklar çıkartma desenleri döneme girecektir. Bunun dışında işleme yaparak da örgü yeleğinizi süsleyebilirsiniz.
Sizler amacıyla bugüne kadar ayrıntılı olarak anlattığım videolu örgü bebek modellerini bir araya topladım. Modelleri başlıklar altınca topladım. He modelin anlatımı sonra videolu anlatımlarını görebilirsiniz.
Bu videomda sizlere yeni doğan bebekler amacıyla çok kullanımı kolay yandan düğmeli yelek modeli anlatımını yaptım Iyi seyirler Sevgiler
Malzemelerimiz
1 yumak 330 mt bebek örgü ipi
3.5 no örgü şişi
4 adet düğme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ