Örgü Modelleri

Boncuklu Zincirler Örgü Modeli Yapılışı

Boncuklu Zincirler Örgü Modeli Yapılışı
Güzel bulunduğu kadar örülmeside zevkli olan ve acele gelişen bu örgü modeli ile bayan yelekleri, bebek yelekleri, bebek battaniyesi, çocuk süveteri çocuk hırkası dahil çeşitli örgüler örebililirsiniz.

Boncuklu Zincirler Örgü Modeli
Gönül hanımın yeni video paylaşmasını sizin kadar bizlerde sabırsızlıkla bekliyoruz. Yine karşımıza görkemli bir numune ile çıkmış. İsmine boncuklu zincirler örgü modelini vermiş bulunduğu örgü bayan yelekleri ve bebek örgülerinde kullanılıyor. Boncuklu zincirler örgü modeli bayan yelekleri bebek battaniyesi örneği ile sizde aklınıza gelebilen bütün örgüleri örebilirsiniz. Yaklaşık olarak 25 dakika süren anlatımlı örgü videosunda sarfedilen şiş numarası, ip markası ve atılan ilmek sayıları gibi verilere yer veriliyor. Gönül hanım bu örgü modelini de kendi yalın anlatımıyla ayrıntılı olarak anlatmıştır. Bunun amacıyla 25 dakikanızı ayırarak anlatımı dikkatlice dinlemenizi tavsiye ederiz.

Boncuklu zincirler örgü modeli ile yelek örecekler amacıyla altına basit boncuk lastik modeli kullanılmıştır. Bebek battaniyesi örmek isteyenler dört bir yanına haroşa örebilirler. Mesela motifleri 12 ilmek ve 6 sırada oluşmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu