Fıstıklı Burma Örgü Modeli Yapılışı

  • 07 Nisan 2019
  • 1.782 kez görüntülendi.
Fıstıklı Burma Örgü Modeli Yapılışı

Fıstıklı Burma Örgü Modeli Yapılışı
Sevgili örgü sevenler tekrar çok güzel bir örgü modeli olan fıstıklı burma modelin örneği ile tam detayli anlatımla burada bakarak ve izleyerek çok basit öreceğinizi düşünerek paylaşmak istedim.
Değişik ve çok güzel örneği yamak amacıyla izlemenizi tavsiye ederim tam detayla bize bu güzel modeli hazırlayan ve yapılışını anlatımla bizleri bilgilendiren suzanın el işi dünyasına burada çok teşekkür ederim.
Arkadaşlar bu güzel modellerin yapılış yöntemi öğrenmek amacıyla video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz her yerde kullanabileceğiniz çok güzel bir örgü örneği .
Ben bu güzel örneği çok beğendim siz örgü sevenlere de düşünce olsun çeyiz yapan örgü seven arkadaşlara da numune konusu ile ilgili düşünce edinin istedim.
Değişik modeller amacıyla sayfamı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır sizlere sayı ile ip markasını vermek istemedim yapılışında çok detayla anlatımı var oradan bilgi sağlayabilirsiniz .
Aralarında ki fıstıklar amacıyla tığ kullanarak gerçekleşiyor dolgulu oluşu harika gösterişli oldu umarım sizlerde bu modeli beğenecek ve yapacaksınız şayet farklı modellerden de haberdar olmak dilerseniz üye ya da takip etmeyi unutmamalısınız sizlere bu güzel fıstıklı burma örgü modeli sundum sizlerden de yorumlarınızı beklerim şimdi yapacak olan sevgili örgü sevenlere şuandan basit gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ