Bebek İki Şiş Bebek Hırka Modeli Yapılışı

  • 20 Kasım 2020
  • 2.231 kez görüntülendi.
Bebek İki Şiş Bebek Hırka Modeli Yapılışı

Bebek İki Şiş Bebek Hırka Modeli Yapılışı
Merhaba arkadaşlar sitemize hoşgeldiniz .Videoda kullandığım malzemeleri aşağıdan bulabilirsiniz,Deryabaykalca.com sitemiz sizler amacıyla en güzel örgüleri bularak paylaşıyoruz,
İki şiş bebek hırka modeli yapımı kış mevsiminin vazgeçilmezi hırka modelleri bilhassa bebek hırkaları annelerin en çok terci ettiği kıyafetler arasında yer almaktadır. Örgü hırka modelleri kullanış bakımından daha uzun yaşamlı olmaktadır.Güzel ip alternatifi ve numune seçimi ile görselliği yakaladığınızda örgü hırka hazır hırka modellerinden çokta güzel olmaktadır.
Şiş örgü bebek örgülerinde sıkça örülen örgü yöntemi arasındadır. Şiş örgüler kalın hırka modellerinde şık ve tüketimi kolay olmaktadır. Mevsim geçişlerinde hırka tüketimi çok tercih edilmektedir. İnce kıyafetlerin üstüne gereksinimiz olan hırka modelleri olmaktadır. Kış aylarında tekrar kaban altında çok giydiğimiz hırkalar vazgeçilmezimiz olmaktadır. Bebek hırkaları da tekrar annelerin vazgeçilmezidir.
Bebek hırka modellerinde sitemizde gerektiğince geniş numune ve modellerini video anlatımlı bulabilirsiniz. Kız ve erkek çocuk, tığ işi, kahve çekirdeği, fil dişi, degrade hırka modelleri ve çoğu örgü hırka modelleri sitemizde mevcuttur. Kış süresince bizimle beraber örgü örmeye ne dersiniz ?
İki şiş bebek hırka modeli yapımı
6 Ay 1 yaş arası uygundur.
Genişlik 26 santim
Yakadan etek ucu 30 santim
3,5 numara şiş tüketimi
Düğme
İp
Yapılışı: Başlangıç amacıyla altmış ilmek atıyoruz. İpi model anlatımında çift kat kullanılmıştır. Haroşa yöntemi ile örüyoruz. Model robadan başlanmaktadır. Kol ve ön, arka fark ve detayları oluşturulan hırka modelini video anlatımını izleyerek rahatlıkla yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ