Örgü Modelleri

Bebek Çocuk Örgü Modeli Yapılışı

Bebek Çocuk Örgü Modeli Yapılışı
Sırada farklı örgü modelin her yaşa sarfedilen bir numune ile anlatımını sizlere paylaşıp yapılış konusu ile ilgili düşünce edinin istedim.
Bebekler amacıyla çok uyumlu bir numune sizler dilediğiniz örgü örneği olarak her yerde kullanabilmeniz mümkün örgü çok geniş düşünerek yapılırsa uygulamada problem olmayacaktır şayet yapılış teknikleri bilirsek neyi gerçekleştirme istersen o numune uygulayabiliriz.
Örnek olarak yalnızca bir örgüde kalmaz şapka hırka,yelek çorap yani örgü gerçekleştirme istediğimiz her yerde bu güzel numunelerden faydalanabiliriz yeter ki siz örgü sevenler gerçekleştirme isteyin bir de şunu söylemek isterim sizler her ne kadar örgü numune yapılışını bilseniz de farklı örgü örenler var biz video anlatımlarla farklı teknikler elde ederek çok daha basit gerçekleştirme ve modelleri nasıl çıkarırız içeriğine yardımcı olur diye düşünerek fikrimi sunmak istedim.
Değişik görseller ile numunelere bakmak dilerseniz ve bir sonra ki modelden haberdar olmak amacıyla üye ya da takıp etmenizi tavsiye ederim.
Bir ileri sayfamda şahsım anlatımlı videoyu paylaşarak düşünce vermek amacıyla paylaşacağım takıp ederseniz güzel numunelerden haberdar olacaksınız umarım bu düşüncelerimi beğeniyorsunuz sizlerden de yorumlarınızı beklerim.
Bu güzel farklı ve basit bere modeli beğenip de yapacak arkadaşlara şuandan basit gelsin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu