Derya Baykal,Örgü Modelleri

Sandal Sefası Bebek Yeleği Yapımı

Sandal Sefası Bebek Yeleği Yapımı

Sandal Sefası Bebek Yeleği Yapımı
Bebek ve çocuklar amacıyla yazlık yelek örmek isteyenlere sandal sefası örgü modeli. Bu örgü modeli ile oluşturulan yelek modeli baştan sonra kadar anlatılmıştır.

olaplarımızda en özel ve en değişik yeri örgüler alıyor. Bütün hazır giyim ürünlerin yanısıra kendini el emeği ve kendisine has güzelliği ile meydana çıkarıyor. Şiş işi örgüler çok sevilmektedir. En başta gelen sebeplerden biri başka dolabınızdaki hazır ürünlerden değişik olmaları. Örgü modellerinin ilmek ilmek zincirleri ve sizi en iyi şekilde yansıtan desenleri…

Yelek modelleri, şal modelleri gibi parçalar örebileceğiniz şiş işi yardımıyla dolabınızı doldurmak çok kolay olacak. Sadece giysi değil, ilaveten televizyon karşısında uzanırken ya da kitap okurken üzerinize alabileceğiniz bir battaniye. Tamda bu battaniyeyi hayallerinizdeki gibi örebilirsiniz. Rengini seçin, örgü stiline karar verin. Gönlünüzdeki battaniyeye ya da bir örgü modeline kavuşmanız çok yakın.

Sandal Sefası Örgü Bebek Yeleği
Minik bir bebeğim var diyor, onun amacıyla güzel bir şeyler örmek istiyorum diyorsanız muhakkak bebek örgüleri yapımını tavsiye ederiz. Anlatımlı örgüler ile şüpheleri bir kenarar atabilir, yapamadığınızı sandığınız örgüleri yapabilirsiniz. Acemiler ya da yeni başlayanlar amacıyla büyük bir destek olacağını herkezin bildiği videolar ile siz de harikalar yaratmaya başlayın.

Bizi takip ederek güncel kalabilirsiniz. Bu sayede hiç bir videomuzu ve örgü modelini kaçırmazsınız. Şimdi en güzel örgüler ile en eğlenceli anlar yaşamanın tam zamanı. Hamarat hanımlar, hepinize eğlenceli örgüler dileriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ