Bahar Çiğdemleri Bayan Yeleği Yapımı

  • 11 Nisan 2019
  • 2.111 kez görüntülendi.
Bahar Çiğdemleri Bayan Yeleği Yapımı

Bahar Çiğdemleri Bayan Yeleği Yapımı
Sevgili örgü sevenler bugün sizlere çok güzel ve çok kullanacağınız bir tığ işi örgü modelini sizlere sunayım istedim.

Değişik ve güzel bu modeli bir çok yerde kullanmak mümkün bir numune olduğunu düşünerek sizlere farklı görsellerde kullanmanıza yardımcı olayım istedim ve çok basit yapmanız amacıyla tam ayrıntılı anlatımını videoyu paylaştım.

Arkadaşlar çok güzel ve tığ işi basit olduğunu belirtirken sizlerde yapılış anlatımını izleyerek rahat rahat gerçekletireceğinizı düşünüyorum.

Bahar çiğdemleri örgü örneği sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum etol şal yapabilir bir numune çok güzel bir modelle de bu örneği kullanarak güzel bir model oluşturabilirsiniz .

Arkadaşlar tüm misaller her biri bir birine benzer olduğunu unutmamalısınız tığ işi sevenlere daha basit gerçekletireceğini düşünürken şiş işi yapanlarda yapılış anlatımını izleyerek rahatlıkla yapabilirsiniz hem izleyince yapılış yöntemi öğrenecek hemde modelin yapılışını daha basit yapacaksınız.

Örnekte yapılışından çok kol ve yaka kesimini de izah eden videoyu izlerseniz sizde nasıl kol oyuntusunu yaparız demeden sizlerde yapmanızda basit olacaktır şimdi bu güzel modeli yapacak olan sevgili örgü sevenlere şuandan eğlenceli örgüler .

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ