Ananas Modeli Patik Yapımı

  • 26 Ekim 2022
  • 510 kez görüntülendi.
Ananas Modeli Patik Yapımı

Ananas Modeli Patik Yapımı
Patik örmek büyüklerimizden gördüğümüz kadarı ile gerektiğince zor bir maarifettir. 9-10 şiş kullanarak patik gerçekleştirme hepimize çok zor görünüyordur. Bunu herkezin bildiği amacıyla bugün sizlere gerektiğince basit ve gösterişli bir patik modeli anlatımı paylaşıyoruz.
Soğuk havalarda ayağımızdan çıkarmadığımız patikler çeyizlerimizin olmazsa olmaz parçalarındandır. Simli ve renk renk iplerle birbirinden değişik modellerde yaptığımız patikleri, boncuk kullanarak da yapabiliriz. Çocuklarınızın, torunlarınız hem de belki kendi çeyiziniz amacıyla örüp hazırlayabileceğiniz bir patik modelini paylaşıyoruz sizinle.
Orgu Hayatım Youtube Kanalının anlatım videosunu izleyerek yapacağımız patiğimizi örerken 2 numara 1.75mm lik tığ kullanıyoruz. Patik yapımına ait başka bütün detayları öğrenmeniz amacıyla aşağı videoyu ekleyeceğiz.
Bu ve bunun gibi daha pek çok içeriğe sitemize göz atarak ulaşabilirsiniz. İstek ve düşüncelerinizi bize iletmeyi unutmayın. Bizlerde Orgu Hayatım Youtube Kanalına teşekkürlerimizi iletiyoruz. Sizde videoyu beğenip kanala abone olarak bu tür videoların devamlılığını sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ