Ajurlu Yelek Hırka Modeli Yapımı

  • 01 Mart 2020
  • 2.382 kez görüntülendi.
Ajurlu Yelek Hırka Modeli Yapımı

Ajurlu Yelek Hırka Modeli Yapımı
Hem bayanlara hemde çocuklara yapılacak olan örgü modellerinde sarfedilen yavru kartallar örneğini buradan öğrenebilirsiniz.
İnsanlara fiziksel ve ruhsal terapi olarak tavsiye edilen örgü örmek, geri dönüşleri ile insanları cezbediyor. İnsanlar kendi yapmış bulunduğu kazak, atkı gibi şeyleri giyerek hem mutlu oluyor hem de soğuktan korunma imkânı buluyor. Uzun süreli bir uğraş bulunduğu amacıyla konsantrasyonunuzu dengede tutmaya yarayan örgü işleri, bilhassa depresyon sorununuz varsa birebir aktiviteler arasındadır. Örgü örerek ekonomik yönden da kendinize bir şeyler katabilirsiniz. Mesela yelek, kazak, paspas gibi şeyleri örüp, başkasına satarak bunlardan kazanç da elde edebilirsiniz. Bu kazançlar yardımıyla kendinize çoktan bir gelir kapısı sağlayabilirsiniz.
Evde ek iş arıyorsanız bunu örgü örerek değerlendirebilirsiniz. Kadınlar bu işi yapar iken hem başını boşaltma imkânı buluyor hem de para kazanabiliyor. Battaniyeler, yelek modelleri, hırkalar, bebek kıyafetleri en çok örülüp para kazanılan örgü modelleri arasındadır. El yapımı ürünlerinizle gurur duyabileceğiniz gibi, hayal gücünüzün de daha etkili çalışmasını sağlar ve girişimciliklere imza atabilirsiniz. İnsanlar amacıyla el emeği olan şeyler her vakit amacıyla daha kıymetlidir. Buna örgü işleri de dahil edilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ