Ajurlu Toplar Çeyizlik Yelek Modeli

  • 02 Ocak 2021
  • 2.779 kez görüntülendi.
Ajurlu Toplar Çeyizlik Yelek Modeli

Ajurlu Toplar Çeyizlik Yelek Modeli
Merhaba arkadaşlar sitemize hoşgeldiniz .Videoda kullandığım malzemeleri aşağıdan bulabilirsiniz,Deryabaykalca.com sitemiz sizler amacıyla en güzel örgüleri bularak paylaşıyoruz,
Ajurlu toplar yelek modeli classic tarzda numune sevenlerin ilgi gösterdiği bir modeldir. Eskilerden kalma bu yelek modeli fıstıklı şemsiyeler modeli olarak da bilinmektedir.
İnce kalın demeden derhal derhal her kalınlıkta ip ile yapabilirsiniz. Çeyiz amacıyla bu model ile yelek gerçekleştirme istiyorsanız ince iplerle daha zarif olacaktır.
Yelek modelini büyütmek isteyenler her model 15 ilmekle yapılmaktadır. Aynı şekilde gerçekleştirme isteyenler ara modeli 4 ilmek olarak ayarlamalılar.
Yelek modelinin ön parçaları amacıyla 4 model 90 ilmekle başlayabilirsiniz. Yelek modelinin arka parçası 140 ilmek 7 numune şeklinde başlayabilirsiniz.
Bedeni büyütmek dilerseniz arka parçayı 158 ilmekle başlayabilirsiniz. Verdiğim rakamlar 38-40 gövde amacıyla ideal olacaktır.
Modelin yapımı amacıyla tığ kullanabilirsiniz. Fıstıklarını tığ yardımı ile daha basit yapabilirsiniz. Şemsiye modelinin aralarında ajurlu su yolu modeli kullanılmıştır.
Kadın yelek modellerinin içersinde sıkça sarfedilen ve her bireyin bildiği bir numune paylaştım. Hanımlar genellikle modeli basitlıkla uyguladıkları durumda rakamları ayarlamakta zorluk çekmektedirler.
Ceyda hanımın anlatımı ile hem adetlerini hem yelek modelinin nasıl yapıldığını basitçe öğrenerek sizlerde yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ