Ajurlu Çeyizlik Yelek Yapımı

  • 25 Ocak 2020
  • 2.304 kez görüntülendi.
Ajurlu Çeyizlik Yelek Yapımı

Ajurlu Çeyizlik Yelek Yapımı
Tam kış ayraları içim harika bir örgü modeli. Ağlayan gözler modeli yapımıda çok basit ve çok şok çeyizlik yeleklerde hırka battaniye kullanabilirsiniz.
Bebeklerimiz en kıymetli varlıklarımız. Gözlerinin amacıylae bakarız, saçının teline zarar gelsin istemeyiz. En küçük tehlikeden korumaya çalışırken, ciltlerinin tahriş olmaması amacıyla de çaba sarf ederiz. Hazır giyim tekstil ürünlerinin bulundurduğu kimyasallar bütün anneleri korkutur, satın almadan evvelce iki kere düşünmelerine sebep olur. Bu sebeptendir ki bir çok anne evde bebek örgüleri yapmaktadır. Bunların başında yelek modelleri ilk sırayı almaktadır. Aynı vakitte bebeklerimizi sıcak tutacak, üşümelerini önleyecek battaniyeler de seve seve örülenler arasında. Pembe ya da mavi, beyaz ya da sarı – bebeklerimizin odalarına ideal renklerle güzelleştirilmiş çocuk modasına ideal ürünler.
Bebeğim yok ama örgü modellerine bayılırım diyorsanız ve her geride bıraktığımız gün yeni modeller öğrenme arzusu varsa amacıylaizde, anlatımlı örgüler barındıran videomuza göz atın. En sevdiğim şey eşe, dosta, akrabaya şal armağan etmektir diyorsanız, tür tür şal modelleri göz alıcı motifleri ile sizi de onları da etkileyecek.
Ağlayan gözler örgü modeli
Yapımında şişler kullanılarak yapılan şiş ile örgülerle şal dışında hırka, bere, banyo kesesi gibi bir çok ürün örebilirsiniz. Siz kıymetli hanımlarımız amacıyla derlediğimiz ayrıntılı videomuzla hoşunuza en çok giden modeli örebilir, evinize el emeği örgülerle süsleyebilirsiniz. Beklemeyin ve derhal işe koyulun,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ