Örgü Modelleri

Bahar Çiçekleri Tığ İşi Yelek Şal Modeli

Bahar Çiçekleri Tığ İşi Yelek Şal Modeli,
Çok beğenilen örgülerden olan bahar çiçekleri tığ işi yelek ve şal modelini yapılışı burada paylaşılmıştır. İnce iple örülen zarif bir örgü modelidir
Bahar çiçekleri örgü modeli amacıyla lastik yapılmıyor. Model yelek ve şal amacıyla kullanılıyor. Çok zarif görünen bir modeldir. Çiçekler yeleği çok şık gösteriyor. Yapılışı basit olan yelek modellerinden bir tanesidir. Şuana kadar paylaşmış olduğumuz yeleklerden en güzellerinden bir tanesi diyebiliriz. Şerife hanım bu örgüyü ayrıntılı olarak anlatmıştır. Sizlerinde edebilmesi amacıyla videosunu buraya ekledik.
Bahar Çiçekleri Örgü Modeli
Şuana kadar paylaştığımız anlatımlı modellere yelek modelleri ve şal modelleri kategorilerinden ulaşabilirsiniz. Her mevsim amacıyla şiş ve tığla oluşturulan örgüler bulunuyor. Örgüye sıfırdan başlasanız bile yapabileceğiniz modeller mevcuttur. Bi göz atın derim.
Şimdi gelelim Şerife hanımın bahar çiçekleri örgü modeliyle oluşturulan tıp işi yelek ve şal modeline. Model alttaki videoda anlatılmıştır. Hadi şimdi sizde nasıl yapıldığını öğrenin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu