90 İlmek Yelek Nasıl Ayrılır

  • 17 Haziran 2022
  • 1.970 kez görüntülendi.
90 İlmek Yelek Nasıl Ayrılır

90 İlmek Yelek Nasıl Ayrılır
Bebek yelek modeli yapımı anlatımları ile alakalı çok çok husus paylaştık sizlerle . Hepsi de birbirinden değişik ve güzel bebek yelek modelleri yapılışı anlatımlı hususlarımız amacıyladen kesinlikle beğeneceğiniz ve gerçekleştirme isteyeceğiniz modeller olacaktır. Bu hususmuz ile bağlı kalmayabilirsiniz. Belki hoşunuza gidecek elinizdeki renklere uyumlu güzel modeller bulabilirsiniz.
Örgü videoları kategorimizde bir çok örgü modelini bulabilirsiniz. Bebek amacıyla örgü yelek modeli arayanlar tam yerindeler. Diğer örgü modelleri amacıyla sitemizi gezmenizi tavsiye ediyorum. Derya Baykal örgü modelleri yapılışı anlatımları ile bazıları resimli bazıları videolu olarak bulacaksınız harika modeller var. Günlük kullanım , çeyizlik örgü modelleri , yalın şık örgü modelleri ne ararsanız var. Bulamadığınız örgü modeli olursa bizlere iletebilirsiniz. Günlük olarak yorumlarınıza yanıt alırsınız.
2 Yaş kız ve erkek bebekler için örebileceğiniz harika bir model.1.5 adet kartopu baby one ip ve 3 numara misinalı şiş kullanıyoruz.
Çift kat başlama tekniği ile 45 ilmek başlayıp 90 ilmeğe çıkarıyoruz.16.2.13.2.24.2.13.2.16 şeklinde ayrımları yaparak roba yapımına geçiyoruz.Roba yapımında yaka düşürme tekniği uyguluyoruz.Bedene geçtiğimizde toplam 136 ilmeğimiz oluyor.Kol altında 4 er ilmek artırarak toplamda 144 ilmek elde ediyor ve beden modelini uyguluyoruz.13 sırada bir ilik açmayı unutmayalım.Yapacak olan herkese kolay gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ