Örgü Modelleri

Tığ İşi Bolero Yazlık Hırka Yapımı

Tığ İşi Bolero Yazlık Hırka Yapımı
Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu bol dualı günler olsun hanımlar, bugün karşınıza çok güzel bir Çeyizlik Yelek Örgüsü Örneği olan ve benim çok beğendiğim en az sizinde benim kadar beğenip hayran kalacağınızı düşündüğüm Tığ Örgüsü Örneklerinden olan Tığ İşi Bolero Yazlık Hırka Yapılışı ile huzurunuza çıkıyorum.
Bu En Güzel Yazlık Yelek Örgüsü Modelini yaparken renk ahenkunu kendi renk zevkinize göre tercih etmenizi öneriyorum canlarım, ister kızınız için Çeyizlik Moda Örgüsü Çeşidi olarak kaldırabilir dilerseniz de sevdikleriniz için Hediyelik El Örgüsü niyetine örebilirsiniz, yapacaklara şimdiden basit gelsin hoş günlerde kullanmak nasip olsun inşallah.
Kısa bir zaman önce paylaştığım ve çok beğenilerek örülen diğer Bir Yelek Örgüsü Modellerinden olan Tığ İşi Çeyizlik Bayan Yelek Yapımına bakmanızı şiddetle öneriyorum, şayet zamanınız olursa kızlar Tığ İşi Bolero Yazlık Hırka Örneğini tamamladıktan sonra fotoğraflarını göndermeniz beni fazlasıyla mutlu eder şimdiden teşekkürler.
Kenar prosedüresi severlerin kaçırmaması gerektiği bir Farklı El Örgüsü Örneği olan Çam Kozalak Oyası Yapımına girmeyen gerçekten çok pişman olur, bizler için zaman ve emek harcayarak Tığ İşi Bolero Yazlık Hırka Modeli Nasıl Yapılır? videosu hazırlayan Ayşegülle Örgü Keyfi Youtube Kanalına sevgi ve şükranlarımızı iletiyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu