3 Yaş Süveter Kaç İlmek Başlanır

  • 10 Aralık 2017
  • 6.239 kez görüntülendi.
3 Yaş Süveter Kaç İlmek Başlanır

3 Yaş Süveter Kaç İlmek Başlanır
Tunus işi bebek süveter yapılışı yaka ve kol kesimi ile karşınızdayız. Kolay ve kolay çocuk süveter gerçekleştirme isteyenler buyursunlar.
Tunus işi örgüler ülkemizde en çok tercih edilen örgülerdendir. Genellikle Tunus işi ile oluşturulan patikler, süveter çok çok örülmektedir. Bu işin yapımı galiba kolay olmasından ötürü ve güzel örgüler meydana çıktığından ötürü pek çok kadın bunu tercih etmektedir. Eğer sizin de Tunus işi örgülere ilgi ve ilginiz varsa yayınladığımız ve yayınlayacağımız örgüleri takip edebilirsiniz.
Örgü çocuk yelek modelleri anlatımlarımız devam etmektedir. Tunus işi süveter yapılışı ile iki renk olan yeleğin yaka ve kol kesimi dahil izah eden bir videoyu burada sizler amacıyla paylaştık.
Hatice hanıma ait olan Tunus işi çocuk süveter çok anlaşılır bir biçimde seslendirilmiş ve gösterilmiştir. Model şiş tığ ile örülmüştür. 100 gr turuncu bebe yünü , 20 gr beyaz bebe yünü kullanılmıştır. Hem de 3 numara şiş tığ ile örülmüştür. Önler 38 arka 65 ilmekten başlanılmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ