3 Renkli Haroşa Yelek Yapılışı

  • 30 Haziran 2019
  • 3.395 kez görüntülendi.
3 Renkli Haroşa Yelek Yapılışı

3 Renkli Haroşa Yelek Yapılışı
3 değişik renkle oluşturulan ve ayıcık motifi ile süslenen örgü bebek yeleği ile miniklere yelek örmek ister misiniz? Hadi o vakit ne duruyorsunuz?

Annelerin her şeyi, bebekleridir. Bebeklerine karşı o kadar korumacıdır ki her an tetikte davranırlar. Birde annelerin en güzel duygularından bir tanesi de, evlatlarını dilediği gibi giyindirmektir. Kendi tarzları ile bebeklerini giyindirmeyi çok severler.

Örgü modellerinde karşımıza çıkan modellerin birfazlası da bebek yelekleri amacıyla olan modellerdir. Bu modellerin fazlası ile erişkinler kendilerine de yelek yapabilirler. Sizlere anlatacağımız modelimiz de hem erişkin yelekleri hem de bebek yelekleri amacıyla kullanmak mümkün bir modeldir. Lakin en çok bebek yeleğine yakışır. Bu bebek yeleği modeli ise bugünümüzde her anne doğrulusunda gerektiğince beğenilen bir modeldir.

Ayıcıklı Örgü Bebek Yeleği
Yapımı gerektiğince kolay olan bu bebek yelek modelinin keyifli bir yanı da vardır. Videolu anlatımlarımızla örneğimizi daha anlaşılır kılıyor, sizlere daha kolay şekilde öğretiyoruz. Bu modeli örer iken hem eğlenecek hem de hiç zorlanmayacaksınız. Renk çeşitliğine göre hem kız hem de erkek evlatlarınız amacıyla bu modelle yelek yapabilirsiniz. Sizde eski modellerden sıkılan annelerdenseniz, deryabaykalca.com da istediğiniz kadar modele ulaşabilirsiniz. Üstelik bizlerin her gün paylaşmış bulunduğu modellerden de yararlanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ