3 Boyutlu Yelek Modeli

  • 06 Şubat 2021
  • 2.347 kez görüntülendi.
3 Boyutlu Yelek Modeli

3 Boyutlu Yelek Modeli
Bayanlar amacıyla bugün harika bir yelek ya da modeli yapımı göstermek istiyorum. Detaylı yapım adımını videolu anlatım ile vereceğim üç ebatlı yelek modeli yapımı amacıyla alttaki videoyu takip edebilirsiniz.
Bugün sizlere çok şık ve gösterişli bir yelek modeli yapımı göstermek istiyorum. Genellikle çeyizleri amacıyla hazırlık yapanlar şık ve gösterişli bir yelek modeli arayanlar bu modele kesinlikle göz atmalılar. Hem de bu yelek modeli ile yelekte yapabilirsiniz. Bu şekilde çift bir grup yapıp çeyizleriniz içerisine ekleyebilirsiniz.
Tığ işi yelek modeli üç ebatlı bir şekilde yapılmış. Son senelerde üç ebatlı örgüler gerektiğince tanınmış oldu. Bende sizlere gelişen zamanlarda tekrar bu şekilde yapılmış yelek ve başka örgü işlerini göstermeye devam edeceğim. Üç ebatlı bir manzara meydana getirmek sizi korkutmasın. Burada yelek yapımında tekrar kolay tığ işi teknikleri kullanılıyor. Zaten video ortamında ayrıntılı bir yapım adımı verildiği amacıyla zorluk çekmeden kısa sürede bu yelek modelini yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ