Zümrüt Taşı Yelek Örneği

  • 23 Mart 2020
  • 8.164 kez görüntülendi.
Zümrüt Taşı Yelek Örneği

Zümrüt Taşı Yelek Örneği
Görür görmez gerçekleştirme isteyeceğiniz zümrüt taşı tığ yelek modelini nasıl yapacağınızı anlatacağım. Zarif ve ilgi çekici bir yelek modeli bulunduğu amacıyla gerçekleştirme isteyeceğinizi düşünüyorum.
Alize simli iple yapılmış ve bu renk çok yakışmış. Bu zarif modeli satış yapanlar kesinlikle yapsınlar. Satış rekorları kıracak bir model.
Sürekli izlenme rekorları kıran model anlatımlarına yer vermeye çalışıyorum. Tığ yelek gerçekleştirme isteyenler bu modelin ve daha çoğu modelin anlatımını yelek kategorisine tıklayarak inceleyebilirsiniz.
Bu yelek modeli gerçekte gerektiğince tanınan ve her kanalda anlatımı oluşturulan bir model. Bu modelin yalnızca aralarındaki delikli seksiyon değişik olmuş. Modeli gösteren bu delikli seksiyon olmuş.
38-40 gövde yelek amacıyla önleri 6 model, arkayı ise 11 model olarak hazırlayabilirsiniz. Bu modelin tek püf noktası var. 2 tırabzan yapılacak ve araya zincir çekilip aynı yere 2 tırabzan daha yapılacak.
Sonraki sırada ise 1 tırabzanı alt sıradaki deliğe girerek yapıp ikinci tırabzanı ise üstteki deliğe girerek yapmalısınız. Araya zincir çekip ilk tırabzanı üst deliğe ikinci tırabzanı ise alt deliğe girerek yapmalısınız.
Sevda hanım ördüğü yeleği sizler amacıyla gösterip ufak bir parçada örerek modeli anlatmış. Yakında yaka ve koltuk kesimi videosunu da ekleyecek. Yaka ve koltuk kesimi videosunu eklediği anda bende yazıya ek edeceğim.
Yapmayı düşünenlere basit gelsin. Bizi takip etmeye devam edin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ