Zikzaklı Tunus Bebek Yeleği Yapımı

  • 01 Ekim 2020
  • 2.332 kez görüntülendi.
Zikzaklı Tunus Bebek Yeleği Yapımı

Zikzaklı Tunus Bebek Yeleği Yapımı
Zikzaklı örgü modeli bebek yeleği yapılışı sizlerle. Tunus işi örgü yöntemi kullanılarak yapılmış olan yelek modeli bu yazıda anlatılmıştır.
Tunus Modeli Örgü Bebek Yeleği
Tunus işi örgüler Türk kadınları doğrulusunda en çok beğenilen örgü modellerinin başında geliyor. Tunus işi örgüyü hem öğrenmek basit hemde işlemek. Tunus işi örgüyle en çok yelek, atkı bere, patik ve kazaklar örülüyor. Şimdi yayınlayacağımız anlatımlı bebek yeleği modelinde kurtçuk modeli kullanılmıştır. Tunus işi ile oluşturulan numune Zikzaklı örgü ile süslenmiştir. Anlatımı 2 video ile oluşturulan örgü yelek modelinin nasıl yapıldığı baştan sonra kadar atlatılmıştır. Yapacak olan bireylerin aklında hiç bir soru kalmadan bu örgüye başlamalarını öneriyoruz. Malzemelerinizi hazır edin, alttaki videoyu başlatın ve yelek örmeye başlayın.
Bebek Yelekleri Örgü Modeli hem en çok paylaşılan hemde en çok beğenilen yelek modeli olmayı başardı. Son vakitlerde kadınlar değişik örgülere yöneldi. Artık eski örgü motiflerinden sıkılanlar yeni numune arıyorlar. Kolay hobiler sitesi olarak sıksık yeni örgü tekniklerine yer vereceğiz. Şimdi gelin tunus işi yelek yapılışını izleyelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ