Yeni Dogan Bebek Yelek Yapımı

  • 14 Mayıs 2021
  • 1.741 kez görüntülendi.
Yeni Dogan Bebek Yelek Yapımı

Yeni Dogan Bebek Yelek Yapımı
Bugün sizlere Kız bebekler amacıyla yakadan başlayan,yuvarlak robadan meydana gelen bir yelek anlattım. Yelek 0-6 ay amacıyla uygundur. Yenidoğan bebekleriniz amacıyla örebileceğiniz yeleğin alt evresinde karnıbahar modeli(dalga modeli) kullandım….100 gr 336 metre uzunluğunda bir ip kullandım. Yarım ip yeterli oldu. Örmek isteyen bütün örgüseverlere Kolay gelsi
Örgü dendiğinde gerçekte genel anlamda sahip olmanız gereken malzeme; bir çift şiş ve öreceğiniz ürüne göre ip. Yani bir ip ve bir çift şişe sahipseniz bundan sonra dilediğiniz şalı, patiği, kazağı, yeleği ya da ne örmek istiyorsanız onu örmeye başlayabilirsiniz.
Daha önce yakada başlama tekniği ile yelek modeli yapmayanlar bu kolay modelin yapımını deneyebilir. Bu yeleğin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz. Bu yazıda sizlere örgü bebek yelek modelleri nden bahsedeceğiz. Genel anlamda bebek yeleği amacıyla kullanabileceğiniz ip çeşidi , şiş numarası, boyutları, başlangıcı gibi hususlardan sonra hoşunuza gideceğini düşündüğümüz modeli de sizler amacıyla detaylı bir şekilde anlatacağız.
bebek yeleği modeli yapımı hedefiyle aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ