Yeni Doğan Bebek Hırkası Yapımı

  • 09 Temmuz 2020
  • 3.200 kez görüntülendi.
Yeni Doğan Bebek Hırkası Yapımı

Yeni Doğan Bebek Hırkası Yapımı
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere yaprak çocuk hırka modelin yapılışından bahsedeceğim:
Yaprak çocuk hırka yapılışında pile olması hırkanın modeline farklılık kattı ve çiçekler ile harika bir görsel oluştu sizlerinde farklı gerçekleştirme amacıyla bir çok alternatiflerinizin olduğunu düşünüyorum .
Sevgili örgü sevenler çok güzel bir hırka modelin daha uzun yapıp bir palto havası verebilirsiniz .
Dekor amacıyla sizlerde çiçek motifler ya da diğer bir dekoratif kullanarak farklılık yapabilir
Düz örgü aralarına nohut modeli yapılması da farklı hava kattı diye düşünüyorum sizlere yapılışı olan anlatımlı videoyu paylaştım örgü sevenlere düşünce olsun örgü örmeniz amacıyla basitlik olacağını düşünerek sizlere sunmak istedim.
Görselde arka manzarası da sizlere paylaştım sizlerde umarım beğeneceksiniz bu güzel çocuk hırka modeli ben beğenerek size paylaşmayı ve düşünce edinmeniz amacıyla sundum sizlerden de yorumlarınızı beklerim.
Arkadaşlar farklı modeller görmek isteseniz üye ve takip etmeyi unutmamalısınız sizler örgü arar iken her modeli sizlere yardımcı olduğumu düşünüyor ve her örgü el işi bulabileceğinizi düşünüyorum .
Bende örgü seven ve hala örgü ören olarak sizlere en güzel en yeni modellerden haberdar etmek amacıyla burada olduğumu düşünüyorum
Sevgili örgü sevenler umarım bu modeli sizde beğenecek ve yapacaksınız şimdi gerçekleştirme isteyen arkadaşlara şuandan basit gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ