Yan Yan Giden Yengeç Örgü Modeli Yapımı

  • 08 Nisan 2019
  • 3.308 kez görüntülendi.
Yan Yan Giden Yengeç Örgü Modeli Yapımı

Yan Yan Giden Yengeç Örgü Modeli Yapımı
Sevgili örgü sevenler bebek yeleği numune olarak sizlere yan yan giden yengeçler örgü modelini sizlere paylaştım .
Çok güzel bulunduğunu düşündüğüm amacıyla sizlerde bu güzel modelle bebeklere ya da armağan olarak gerçekleştireceğinizı düşündüm ve sizlere de gerçekleştirme dilerseniz yapılışını izah eden videoyu da sundum izleyerek basitçe gerçekleştireceğinizı düşünüyorum .
Diğer değişik numunelerden de bakmak dilerseniz tekrar çok güzel örgü modellerden sayfamda sahip olunan bakıp düşünce edinebilirsiniz.
Arkadaşlar bundan sonra değişik ve güzel modeller sunmak amacıyla burada bulunduğumu unutmayın.
Yapılış anlatımından izleyerek sizlere de çok basit gerçekleştireceğinizı düşünüyorum ben sayı ve ipin markasını vermek istemedim zira bende örgü seven olarak sayıların ve ipin markasına uymadığını düşünüyorum zira her net el yeteneğine değişik bulunduğu amacıyla sayıların uymayacağı ve her iple yapılacağını düşünüyorum ve şahsım bu şekilde yapıyorum sizlere de şahsım düşüncelerimi söylemek istedim bu benim bilmiyorum manasına gelmesin sizler sayı dilerseniz yorumlardan bana ulaşıp düşünce veririm.
Değişik modellerden haber alabilmek dilerseniz kanalim olan orgutarifleri youtube ye abone olarak haberdar olursunuz takip etmenizi tavsiye ederim her vakit en gYan Yan Giden Yengeç Örgü Modeli Yapımıüzel ve yeni modeller sunduğumu düşünerek sizlerden de yorumlarınızı beklerim.
Yapılış anlatımları izleyerek yapılış yöntemi öğrenerek gerçekleştireceğiniz her ne olursa olsun programı basit olacaktır .
Şimdi bu güzel örneği gerçekleştirme isteyen arkadaşlar yalnızca bebek örgü olarak düşünmeyin nerede görmek dilerseniz orada çok güzel olur yapacak örgü sevenlere şuandan eğlenceli örgüler dilerim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ