Örgü Modelleri

Yakadan Başlama Erkek Bebek Yeleği

Yakadan Başlama Erkek Bebek Yeleği
Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel dostlarım, birazdan eminim ki en az benim kadar sizlerin de çok seveceği ve en kısa vakitte örmek isteyeceği bu şiş örgü bebek yeleği modellerine olan ve lüzum şık görünüşü lüzumse yapılışı ve bir o kadar zevkli olan bu Yakadan Başlanan Erkek Bebek Yeleği Yapılışını sizler amacıyla şu anda paylaşıyorum.
6-12 Ay Erkek Bebek Yeleği Örgüsü öğren Küçük Örgü Evi çalışanları tekrar her vakitte gibi çok güzel bir şekilde anlattığı En Güzel Bebek Yelek Örneğini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, şuandan gerçekleştirme isteyenlerin elleri kolları dert görmesin güzel ve hayırlı vakitlarda kullanmak nasip olsun.
Kısa bir vakit evvelce sitemize eklediğimiz Tığ İşi Battaniye Modellerinden olan ve o güzel desenleriyle sizlerin de ilgisini çekeceğini düşündüğüm bu 8 Çiçek Modeli Battaniye Motifi Yapılışına girip bakmanızı bütün içtenliğimle rica minnet ediyorum.
Küçük Örgü Evi Youtube Kanalına Yakadan Başlanan Erkek Bebek Yeleği Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı amacıyla sizler vasıtasıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu