Üçgen Çeyizlik Şal Modeli Yapımı

  • 18 Kasım 2020
  • 2.357 kez görüntülendi.
Üçgen Çeyizlik Şal Modeli Yapımı

Üçgen Çeyizlik Şal Modeli Yapımı
Merhaba arkadaşlar Deryabaykalca.com hoşgeldiniz .Videoda kullandığım malzemeleri aşağıdan bulabilirsiniz.
Üçgen çeyizlik şal modeli yapımı çeyizlerde olmazsa olmazı şal modelleri kesinlikle yapılmaktadır. Üçgen, kare tığ işi ya da şiş örgü modelleri tercih edilerek çeyizlerde yer almaktadır. Çeyiz amacıyla renk seçimi krem renkleri daha açık renk ip seçimi ile gelin şal modelleri çeyizler amacıyla tercih edilmektedir. Sizlerin tercihi şal modellerinde hangi renk seviyorsunuz ? şal modelleri tercihiniz mi ? daha çok örgü modellerinde tercihiniz nelerdir ? bizlere görüşlerinizi sosyal medya hesaplarımızdan iletebilirsiniz.
Şal modelleri hanımlarımızın sıkça kullandığı kıyafetlerini tamamlayan aksesuarı diyebiliriz. Mevsim geçişlerinde şal modelleri çok kullanılmaktadır. Hanımlarımızın düğün ve toplantılarda ev gezmelerinde kesinlikle şal tüketimi tercihler arasındadır.
Farklı şal örgü modelleri sitemizde mevcuttur. Geniş numune seçimi ve video anlatım ve görsel resimli çoğu şal modelini bulabilirsiniz.
Üçgen çeyizlik şal modeli yapımı
Model anlatımında bebe yünü seçilmiş dilerseniz şal amacıyla ip alabilirsiniz.
İpe göre tığ seçebilirsiniz.
Yapılışı: Sekiz zincir ile halka oluşturalım halka amacıylae üçlü üç adet trabzan yapalım iki zincir çekip üç trabzan yapalım, iki zincir tekrar aynı trabzan yapıyoruz bu şekilde altı kez uyguluyoruz. Üç zincir ile geri dönüp kıyı evresinde su taşı modelini uyguluyoruz. Dört zincir boşluğa üç trabzan tekrar dört zincir orta kısma su taşı uyguluyoruz model trabzan yöntemi ile artarak devam eden modeldir. Detaylı yapılışı amacıyla video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ