Üçgen Bebek ve Anne Örgü Modeli Yapılışı

  • 25 Temmuz 2019
  • 3.726 kez görüntülendi.
Üçgen Bebek ve Anne Örgü Modeli Yapılışı

Üçgen Bebek ve Anne Örgü Modeli Yapılışı
Bebek ve anne örgülerinde kullanılan şık bir örgü modeli ile karşınızdayız. Modelin motifleri üçgen olup ajurlarardan oluşmaktadır.
Örgü örmek marifet gerektiren iştir. Bayanların eğilim gösterdiği bu iş zevk için de yapılmakta kazanç sağlamak için de yapılmaktadır. Bir birinden hoş örgü modelleri tercih edilerek birbirinden hoş orgu ürünler elde etmek mümkün olabilir. Bilhassa şiş tercih edilerek örülen model grupları her daim kullanım özelliği gösterir ve son derece uzun yıllar hiç bozulmadan ilk gün ki gibi kalır. Yelek modelleri, örgü modelleri arasında en şık olarak tercih edilen modellerdir. Birbirinden hoş yelek modelleri ile her mevsim giyilebilecek çoğu yazlık örgü modeli örülür. Örmesi de son derece basit olması sebebi ile yemek çeşitleri modelleri internette en fazla aranan modellerdir yendikten sonra en fazla örülen modeller bebek örgüleri modelleridir. Yazlık örgüler kategorisinde ise en fazla bebek yelekleri yer alır birbirinden hoş bebek modelleri rengârenk ip seçenekleri ile dikkat çeker.
En çok tercih edilen örgüler arasında, basit ölçülebilen örgü motifleri tercih edilir. Kalın şiş tercih ederek de kısa bir sürede örmek ve bitirmek mümkün olabilir. Şayet modeller arasından zor model tercih edildiği zaman örgü hoş ve farklı bir görünüm kazansa da örgüyü bitirmesi son derece zaman alır
Bu nedenle kolay modeller her zaman daha hızlıca biter ve kullanılmaya başlanır. Önemli olan hangi model tercih edileceği ve ne örüleceğine karar verilmesidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ