Üç Günde Yelek Ör

  • 01 Şubat 2020
  • 2.551 kez görüntülendi.
Üç Günde Yelek Ör

Üç Günde Yelek Ör
Okucu izleri örgü modeli kadın ve bebek yelekleri ile şal, kazak süveter gibi örgülerde kullanılıyor. Hadi sende bu şirin örneği derhal öğren!
Aşkın izleri diye örgü modelini daha evvelce hiç duydunuz mu? Muhtemelen bir çoğunuz ilk defa duyuyorsunuz. Sizlere paylaşacağımız örgü modelinin ismi bu. Özellikle yazlık örgülerde sarfedilen bu model her türlü örgüde kullanılıyor. Anlatımlı örgülere eklediğimiz bu yeni modeli de sizin öğrenmeniz amacıyla videolu anlatım ile sizlere sunuyoruz. Bu sayede yazlık örgülerinizde kullanabileceğiniz bu şık modeli de öğrenmiş olacaksınız. Aralarında delikler tespit edilen örgü modelinin artı yanı ise hava alması alıyor. Hava almasından ötürü da terletmemesidir. Yazın bu modeli kullansanız bile ördüğünüz yelek sizi terletmeyecek. İster şal örün ister yelek kolaylıkla kullanabileceksiniz. Kolay bir model numune amacıyla yapmanız gereken videoyu izlemek.
Anlatımlı videoda merak ettiğiniz her şey gösteriliyor. Üstelik anlatım videolu olarak verilmiştir. Kaç ilmek atacağınız ve nasıl bir yol izleyeceğiniz ayrıntılı olarak gösteriliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ