Tunus İşi Ters Düz Örgü Modeli Yapılışı

  • 10 Nisan 2021
  • 1.627 kez görüntülendi.
Tunus İşi Ters Düz Örgü Modeli Yapılışı

Tunus İşi Ters Düz Örgü Modeli Yapılışı
Tunus işi ters düz örgü yapılışı yeni öğrenmek isteyen hanımlarımız amacıyla basit örgü modelini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Tunus işi örgü modelleri yelek ve bebek örgülerinde sıkça yapılan örgü modelleri arasında yer almaktadır.
Orta kalınlıkta ip kullanımı
4 Numara tığ seçimi
Yapılışı: Yapacağınız modele göre zincir sayınızı hazırlayabilirsiniz. Her zincir amacıyladen bir ilmek çıkartalım, ilmekleri toplayarak sıra başına gelelim. Modelin devamında ilmeği ters ve düz olarak uyguluyoruz. Sıra sonundan toplayarak sıra başına geliyoruz. Detaylı anlatım amacıyla videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..
Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmamalısınız her vakit bulunduğu gibi sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru görüş tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız yorumlarınız bizim amacıyla çok kıymetli bu yüzden bulunduğunca acele cevap vermeye çalışıyoruz bütün örgü sevenlere şuandan basit gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ