Tunus İşi Portbebe Modeli Yapılışı

  • 25 Haziran 2020
  • 2.607 kez görüntülendi.
Tunus İşi Portbebe Modeli Yapılışı

Tunus İşi Portbebe Modeli Yapılışı
Tunus işi portbebe modeli yapılışı örgü kundak ya da bebek battaniyesi modeli de diyebilirsiniz. Çok kullanımı basit bebek portbebe modelini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Detaylı video anlatımlı güzel örgü modeli bulunduğunu düşündüğümüz portbebe modelini ister bebekleriniz amacıyla ya da sipariş alanlar amacıyla yararlı paylaşım olmasını umuyoruz. El emeğini sevenler ve tercih edenler amacıyla bebek örgülerinde sayfamızı tercih edebilirsiniz. Örgü bebek modelleri sayfamızda geniş model sekmesini video anlatımlı bulabilirsiniz. Yeni örgü modellerinde yine beraber olma dileğiyle hoşçakalınız..
Tunus işi portbebe modeli yapılışı
Süsleme amacıyla tığ işi yıldız yapılmış sarı ve yeşil renk ip kullanılmıştır.
Tunus işi yöntemi yapılmıştır.
4,5 mm Tunus tığ kullanımı
İlk olarak zincir sayımızı ayarlayalım model anlatımda 95 ilmek ile başlanılmıştır. Devamında ilmek çıkarma prosedürü yapıyoruz, yine sıra başına gelmek amacıyla ilmekleri topluyoruz. 1 Ters 1 düz ilmek alalım sıranın sonucunda iki ilmeği düz alalım ve sıra başına gelmek amacıyla ilmekleri topluyoruz. Sıra başında ter üzerine düz, düz ilmeğin üzerine ters yapalım pirinç yöntemi uyguluyoruz. Toplamda beş sıra pirin modeli uygulayalım.
Modelin detayları amacıyla video anlatımı izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.
Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmamalısınız her vakit bulunduğu gibi sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru görüş tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız yorumlarınız bizim amacıyla çok kıymetli bu yüzden bulunduğunca acele cevap vermeye çalışıyoruz bütün örgü sevenlere şuandan basit gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ