Tunus İşi Menekşe Çiçeği Patik Yapılışı

  • 26 Kasım 2017
  • 2.754 kez görüntülendi.
Tunus İşi Menekşe Çiçeği Patik Yapılışı

Tunus İşi Menekşe Çiçeği Patik Yapılışı
Tunus işi patik modellerini yapımı sesli anlatarak sizlere göstermeye devam ediyoruz. Tunus işi menekşe çiçeği motifli bayan patik yapılışı.
Tunus işi patik modelleri anlatımlarına sesli olarak devam ediyoruz. Bayanların örgü dünyası kanalında yayınlanmış olan baştan sonra anlatımlı menekşe çiçeği motifi ile oluşturulan patik modeli. Tunus işi örgüler ile ilgilenenler amacıyla güzel bir örnek.
Tığ işi bayan patik yapılışı isteyen hanımlar genelde Tunus işi patikleri tercih ediliyor. Tunus işi patik modelleri ülkemizde örgücü bayanların en çok kullandığı patiklerdendir. Daha evvelce patik modellerini sık sık paylaşmıştık. Şimdi de anlatımlı patiklere yer veriyoruz.
Bayanların örgü dünyası isimli kanalda sesli anlatımlı olarak paylaşılan Tunus işi patik yapılışı modelini burada sizlerle paylaştık. Aşağıdaki videoda sesli olarak patiğin baştan sonra anlatımlı yapılışı anlatılmıştır. Kanal abonelerinin çok beğendiği bu modeli bakalım el işi hobiler takipçileri de beğenecek mi?
Tunus işi örgüler hoşunuza gidiyorsa Tunus işi bebek yelekleri sayfamızdaki yeleklere göz atabilirsiniz. Bebekleriniz içersinde Tunus işi örgüler örmek istiyorsanız sayfamızdaki başka modellere göz atınız,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ