Derya Baykal Örgü Modelleri

Tunus İşi Bebek Beresi Anlatımlı

Tunus İşi Bebek Beresi Anlatımlı

Tunus İşi Bebek Beresi Anlatımlı
Merhaba Bugün Sizlere Tunus İşi Bebek Beresi Yapımı İle karşınızdayız.

Tunus işi bebek beresi yapılışı çok sevilen vede çok şık duran bir örgü bere modeli olmaktadır. Yapılışı basit olan ve annelerin en çok sevdiği ve tercih ettiği bere modelleri arasında yer almaktadır.

İstenilen ip markası tercih edilebilir. Orta kalınlıkta kullanıla bilir. Renk tercihini mont, kaban renklerine uyumlu olarak yapabilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız amacıyla video anlatımlarımız gerektiğince yardımcı olacaktır. Tığ tercihine ipin kalınlığı ve inceliğine göre ve ellerinizin ayarına göre ayarlamanızda yarar var.

En yeni örgü modellerinde tekrar beraber olma dileğiyle gerçekleştirme isteyen arkadaşlarımıza şuandan basit gelsin dileklerimi iletiyorum. HOŞÇAKALIN

Tunus İşi Bebek Beresi Yapımı
Tunus işi bebek beresi detayları ve yapılışı
1,5 / 2 yaş amacıyla uygundur.

Orta kalınlıkta ip tercihi edilmiştir.

Tunus işi tığ seçimi tercihi edilmiştir.

Zincir sayımız 70, 72 aralığında tercih edilmiştir.

8 ve katları olarak ayarlanmıştır.

İlmekleri tek tek alıp ve tekrar sıra sonuna gelelim. Fazla sıkmadan özen gösterelim. 5 Zincir çekelim ve pıtırcık yapılacak 1 ilmek alalım düz alalım 5 zincir çekelim bu şekilde sıra sonuna kadar sırayı tamamlayalım.

Tek tek ilmekleri toplayalım zinciri öne çıkartalım bu prosedür sıra sonuna kadar devam edelim. Zincir çekelim tekrar 5 zincir çekiyoruz çarpraz pıtırcık yapalım. 3 ve 4 sıra yapalım ve 2 sıra tam örgü yapalım ardından modelimizi kuralım. Tam ayrıntılı program amacıyla video anlatımını izleye bilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ