Tomurcuklu Akasya Yaprakları Yapılışı

  • 17 Şubat 2019
  • 2.408 kez görüntülendi.
Tomurcuklu Akasya Yaprakları Yapılışı

Tomurcuklu Akasya Yaprakları Yapılışı
Sevgili örgü sevenler bu sayfama tekrar yeni ve güzel bir örgü modeli ile anlatımı olan videoyu sizlere düşünce olsun istedim ve paylaşayım dedim.
Sizlere bu güzel örgü modeli bundan sonra çeyiz hazırlamanın tam süreyi olduğunu düşünerek çeyizlerde yer alması amacıyla güzel bir gelin yelek örneği olduğunu düşünerek siz örgü sevenlere düşünce olsun istedim.
Değişik örgü modeller amacıyla de başka sayfalara bakarak farklı ve çok güzel modeller sahip olunan olduğunu hatırlatırım.
deryabaykalca.com sitemde bütün örgü el işlerinden bilgi alabilmek dilerseniz sayfayı takıp etmeniz yeterli olacaktır.
Arkadaşlar bu güzel tomurcuklu akAsya yapraklar örgü modeli yapılışından bahsederken yapılışını anlatımlı çok güzel videoyu sizlere paylaştım izleyerek basitçe yapacağınızı düşünerek fikrimi söylemek istedim.
Bu güzel modelin bir kaç renkle örülüp düşünce olsun her renkte ayrı güzel olduğunu söylemek istedim farklı ve güzel renkler ile yapıldığında görseli daha da güzel olacaktır
Yapılışı her ne kadar zor ve karışık görünse de yapılış anlatımlı videoyu izleyerek çok basit yapacağınızı düşünüyorum yapılış yöntemi ile sizlerde kolaca yapabilirsiniz örneği nerede kullanabiliriz diye düşünme görmek istediğin her yerde bu güzel örnekten yaparak harika modelin olacaktır.
Bu güzel modeli umarım sizlerde beğenecek ve yapacaksınız şuandan gerçekleştirme isteyen örgü seven arkadaşlara basit gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ