Tığ İşi Renkli Yazlık Elbise

  • 16 Haziran 2020
  • 1.951 kez görüntülendi.
Tığ İşi Renkli Yazlık Elbise

Tığ İşi Renkli Yazlık Elbise
Merhaba hanımlar bugün sizler amacıyla tığ işi yuvarlak motif ile çok kolay yuvarlak motifli örgü elbise yapımı paylaşmak istiyorum. Bu elbiseyi yazlık örgü elbise olarak ta kullanabilirsiniz. Hem de çok mükemmel bir plaj elbisesi olabilir. Yazın gece elbisesi olarak ta kullanabilirsiniz. Dantelli yapısı ile tril tril bir elbise olacaktır,
Dantelli elbise modelleri olarak ta sizlere bir çok örnekte göstermek istiyorum. Tığ işi örgü örmeyi biliyorsanız yapacağımız kolay anlatım ile sizde rahatlıkla bu yuvarlak motifli dantel elbise yapımı işini öğrenebilirsiniz.
Yuvarlak motifli örgü elbise yapımı
Tığ işi örgü bilmeyenler amacıyla sitemizdeki tığ işi örgü teknikleri sayfasına bakabilirler. Daha evvelce sizlere yuvarlak motif yapımı anlatmıştım. Birazdan size vereceğim şema ve bilgilerle tığ işi yuvarlak motif haricinde altıgen motif yapımı, kare motif yapımı gibi detaylı motiflerle daha değişik örgü elbise modelleri tasarlayabilir ve alçakta paylaşcağım örgü elbise modellerine bakarak örgü elbise modelleri ve yapılışları deneyebilirsiniz.
Bunun amacıyla sizlere husus sonucunda dantelden örgü elbise modelleri paylaşacağım düşünce olması açısından.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ