Derya Baykal,Örgü Modelleri

Tığ İşi Örgü Patik Yapılışı

Tığ İşi Örgü Patik Yapılışı

Tığ İşi Örgü Patik Yapılışı
Tığ işi örgü patik yapılışı basit patik modeli arayanlar amacıyla tığ işi patik modelini günlük kullanım ve çeyizler amacıyla yapabileceğiniz harika patik modelini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.
Patik modelleri hanımlarımızın en çok kullandıkları kıyafetleri arasında yer almaktadır. Patik modelleri en çok oluşturulan örgü grubu içersindedir. Kıyafetlere ideal renk seçimi ile bir çok patik modeli yapılmaktadır.
Patik modelleri çeyizler içersinde fazlasıyla oluşturulan örgüler arasındadır. Sayısızca patik tipleri örnekleri çeyizlerde ve nişan bohçalarında olmazsa olmazlardandır. Hem de sayfamızda gerektiğince geniş patik örnekleri bulunmaktadır. Yazımızdaki linke tıklayarak modellerimizi inceleyebilirsiniz.
Tığ işi örgü patik yapılışı
Kolay Patik Modeli Tığ İşi Patik Modelleri
2 Adet patik ipi ( pempe ve beyaz patik ipleri)
2 Numara ( 1.75 mm tığ)
37 ve 38 Numara ayaklar amacıyla idealdur.
Sihirli halka ile başlayalım. 3.sıraya kadar attırma yapalım 38 adet tırabzana tamamlayalım. 4,5,6 sıralarda 38 adet tırabzanı örelim. V Modeli ni ön evresinde ve taban kısmın da yapalım. 5 sıra pempe 5 sıra beyaz ile 10 sıra V modeli ni örelim. Yan bölümünü beyaz iple ayıralım ve yan bölümünü 12 sıra tırabzan yapalım. 3 sıra topuk eksilmesini yapalım ve sık iğneyle topuğu tamamlayalım. Kenar oyasını da yapıp bitirelim. Deneyecek olan arkadaşlarımıza şuandan basit gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ