Tığ İşi Örgü Patik Yapılışı

  • 27 Nisan 2020
  • 2.662 kez görüntülendi.
Tığ İşi Örgü Patik Yapılışı

Tığ İşi Örgü Patik Yapılışı
Tığ işi örgü patik yapılışı kolay patik modeli arayanlar hedefiyle tığ işi patik modelini günlük kullanım ve çeyizler hedefiyle yapabileceğiniz harika patik modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.
Patik modelleri hanımlarımızın en çok kullandıkları kıyafetleri arasında yer almaktadır. Patik modelleri en çok yapılan örgü grubu amacıyladedir. Kıyafetlere uygun renk seçimi ile bir çok patik modeli yapılmaktadır.
Patik modelleri çeyizler amacıylade çoksıyla yapılan örgüler arasındadır. Sayısızca patik çeşitleri misalleri çeyizlerde ve nişan bohçalarında olmazsa olmazlardandır. Hem de sayfamızda oldukça geniş patik misalleri bulunmaktadır. Yazımızdaki linke tıklayarak modellerimizi inceleyebilirsiniz.
Tığ işi örgü patik yapılışı
Patik modellerinden tığ işi ile hazırlanmış bir numune daha. Çok güzel ve çok kullanışlı. Tığ işi ile, şiş örgü modelleri ile, motifli misaller ile çok güzel patikler örüyoruz kendimize, sevdiklerimize. Hem günlük kullanım amacıyla hemde çocuklarımızın çeyizleri amacıyla severek, keyifle örüyoruz. Örgü ve patik modelleri çeyizlerde kesinlikle oluyor. Kışın soğuk günlerinde ayaklarımızı sıcak tutması amacıyla örüyoruz. Değişik misaller arayanlar amacıyla şişle ördüğümüz kolay japon örgü patik yapılışını önerebilirim. Daha çok model amacıyla patik modelleri başlığına tıklayabilir ve bütün modellere ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ