Tığ İşi Motifli Bayan Yelek Modeli Yapılışı

  • 09 Kasım 2021
  • 1.500 kez görüntülendi.
Tığ İşi Motifli Bayan Yelek Modeli Yapılışı

Tığ İşi Motifli Bayan Yelek Modeli Yapılışı
Geçmişten şu zamana kadar hiç eskimeyen örgü modellerin başında gelir motifli örgü yelek modeli tipleri gelir. Motifli kadın yelek modelimiz de eskilerin ısısı ve bugünkü yelek modellerinin birleşimiyle hazırlandı. Biz çok beğendik , umarım sizler de beğenirsiniz. Motifli yelek örneğini anlatırken bir çok sorunuza video ortamında cavap verdik, bayan yelek boyu kaç cm, bayan yelek modeli fiyatı ne olmalı, yelek modellerinde kaç ip gider gibi konular.
Bayan yelek modelleri en çok sevdiğim örgü modelleri arasında yer almaktadır, tığ işi bayan yelek modelleri ve iki şiş bayan yelek modelleri en çok tercih ettiğim türlerden ve sıksık giymek, örmek istiyorum.
Motifli yelek modelimiz amacıyla bir adet batik ip ve birkaç adet kara ip kullandım ben. Sizler gerçekleştireceğiniz boyuta göre adet miktarını ve zevkiniz tarafında renk tercihlerini belirleyebilirsiniz. Tığ olarak kullandığınız ipin kalınlığına ideal tercih etmelisiniz. En mühim neden rahat örmenizdir. Ben iplerime göre 2.5-3 numara tığ kullandım.
Modelimizi her yaş amacıyla uyguyalabiliriz. İster çocuk ister erişkin gövde ölçüne ideal olarak ayarlamamız yeterli olacaktır. İlgili tabloları link olarak alt kısma ekliyorum. Hem bu çalışmada hem de değişik çalışmalarda tablolardaki ölçülerden faydalanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ