Tığ İşi Çok Kolay Bere Yapılışı

  • 16 Nisan 2021
  • 1.654 kez görüntülendi.
Tığ İşi Çok Kolay Bere Yapılışı

Tığ İşi Çok Kolay Bere Yapılışı
Merhabalar arkadaşlar bugün sizlere cok basit bir model paylaşıyorum ister yelek ister Kalbinizin merhametle, evinizin huzlinka ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa bere örnekleri arayanların kesinlikle ancak kesinlikle göz atmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve bu soğuk havalarda ördükten sonra hediye edebileceğiniz bu Tığ İle Erkek Bere Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.
Tam anlamıyla örgücü şirin örgülerine gerçekten çok ancak çok yakışır olan ve umarım en kısa zamanda ördüğünüzden sonra hoş günlerde keyifle kullanabileceğiniz bu erkek bere örgüsünü umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.
Kısa bir zaman öncesinde sitemizde yayınladığımız diğer bir bere örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle ifade ettikleri bu Kolay Rus Örgü Beresina bakmadan geçmeyin derim.
Örgücü Şirin Youtube Kanalına detaylı biçimde ve tatlı dille bizler için emek emek derledikleri bu Tığ İle Erkek Bere Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz kolay gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ