Tığ İşi Çiçek Motifli Üçgen Şal Yapımı

  • 12 Haziran 2020
  • 1.625 kez görüntülendi.
Tığ İşi Çiçek Motifli Üçgen Şal Yapımı

Tığ İşi Çiçek Motifli Üçgen Şal Yapımı
Kış aylarında baharda ve hem de yaz aylarında bile büyük ufak demeden bayanların en çok kullandıklarının başında gelir şal ve bu şal modeli tek tığla yapılacak en kolay şık misaller arasındadır. Onun içersinde severek kullanacağınız çok kolay ve şık bu şal modelinin yapılışını derhal anlatmaya başlıyorum.
Öncelikle bu model amacıyla dilediğiniz renkteki şal ipini seçebilirsiniz. Aşağıda size düşünce vermesi amacıyla tek renk ya da ebruli ipten şal misallerini paylaşıyorum.
Evde Tığ İle Üçgen Şal Yapılışı konusu ile ilgili merak ettiğiniz her türlü bilgiye videolu anlatım üzerinden ulaşım sağlayarak sizlerde uygulayabilirsiniz. Şal kullanmayı sevenlerin tercih edebileceği model seçenekleri arasında yer almaktadır. Tığ ile kısa vakit ortamında hazırlayacağınız modeli değişik renk seçenekleriyle yaparak bu şekilde dilediğiniz her halde değişik kıyafet seçenekleri üstüne kullanabilirsiniz.
Videolu anlatım üzerinden ilk aşamadan sonra adıma kadar yapmanız gereken tüm verilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu sayede rastgele bir sorun yaşamadan modeli sizlerle çıkartabilirsiniz. Üçgen şeklinde hazırlanacak olan modelin ilk aşamada en alt bölümünden başlamaktadır. Daha ardından giderek büyüteceğiniz modeli dilediğiniz boyutlarda hazırlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ