İçeriğe geç

Tığ İşi Burgulu Bere Yapımı

Tig Isi Burgulu Bere Yapimi

Tığ İşi Burgulu Bere Yapımı
Bugünkü yazımızda sizlere tığ işi bebek beresi yapılışı ile ilgili resimli anlatımlı ayrıntılı bulguyu paylaştık. Örgü bere yapımında tığ işi kullananlar amacıyla yayınladığımız bere modeli yapılışı basit bir modeldir. Bebekleriniz amacıyla az bir sürede yapıp bitirebileceğiniz bebek beresinin yapılışını sizde öğrenin.
Örgü bere yapılışını resimli anlatımlı olarak arayanlar amacıyla bu örneğimizi paylaşıyoruz.
Eğer anneyseniz bebeğiniz varsa ya da yakın vakitte bebeğiniz olacaksa boş vakitlerinizde şirin bereler hazırlayabilirsiniz. Eğer anne adayı değilsenizde yakınınızdaki bebekler amacıyla tığla örgü bereler yapabilirsiniz. Kolay bere yapılışı ile hiç zorluk çekmeden nasıl yapıldığını öğreneceksiniz.
Bizim çocukluğumuzda annelerimiz berelerden ve eldivenlerden yaparlardı. Kışın bere ve eldivenler bizi sıcacık tutardı. Şimdi hanımlar kendileri gerçekleştirme yerine satın alıyorlar. Tabi ne kadar satın alınsa da yinede örgüyle uğraşanlar olmasından ötürü bereler yapanlarda var. El yapımı örgü bereler başınızıda cebinizi de sıcak tutacak. Boş yere bere ve eldiven amacıyla para ödemeyin kendiniz yapmaya başlayın,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir