Tığ İşi Bebek Patiği Yapımı

  • 27 Haziran 2019
  • 2.185 kez görüntülendi.
Tığ İşi Bebek Patiği Yapımı

Tığ İşi Bebek Patiği Yapımı
Resimde görüldüğü ve aşağıdaki videoda da nasıl örüldüğü bütün detaylarıyla gösterilen bebek patiği çok kolay örülüyor.

Tığ işinde acemi olan bayanların dahi kolaylıkla örebileceği bu patikler hem dikişsiz,hem rahat ,hem kolay ve çok güzeller.

Kışın bebeklerin hasta olmasını istemiyorsanız ayağını sıcacık tutmanız gerekiyor.

Bebeğinize kış amacıyla bu tür şirin ve çok kolay bir şekilde örülen patikler den her renk örerek bebeğinizin her kıyafetine göre farklı süslemeler kullanarak bebek ve çocuk patikleri örebilirsiniz.

Resimdeki bebek patiğine Düğme dikmişler çok şirin olmuş ancak ya çok dayanıklı dikin ya da hiç dikmeyin bebek yutabilir.

Siz istek ederseniz renkli küçücük düğmeler,pullar,boncuklar yada aynısı materyallerle bebeğinizin patiklerini süsleye bilirsiniz.

Anneler temkinli olur ancak 3 çocuk annesi deneyimli bir anne olarak genç Annelere bir hatırlatmada bulunmak istiyorum.

Eğer bebeğiniz ayağını yada patiğini ayağından çıkarıp ağzına alacak kadar ufak ise tavsiyem hiç bir materyal,süs kullanmayınız.

Hepimizin bildiği gibi bebekler ayaklarını ağzına sokmaya hem de buldukları her şeyi tanımak amacıyla ağzına soktuklarını iyi biliriz.

Patiklerin süsleri boğazına kaçarak üzücü kazalara sebep olabilirler.

Tığ ile ufak renkli gül yada çiçekler örerek bunları çok dayanıklı bir şekilde dikseniz dahi kesinlikle her türlü önleminizi alınız.

Alttaki videoda yapım aşamaları baştan sona çok ayrıntılı anlatılmış.Kolay gelsin lütfen benim amacıyla çok kıymetli olan yorumlarınızı esirgemeyiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ