Su Damlası Gelin Yeleği Yapılışı

  • 11 Şubat 2018
  • 8.769 kez görüntülendi.
Su Damlası Gelin Yeleği Yapılışı

Su Damlası Gelin Yeleği Yapılışı,
Bugün sizlere şiş ile oluşturulan su damlası örgü modeli gelin yeleği yapılışını anlatacağız. Çeyizlik gelin yelekleri amacıyla ideal olan yeleğin videosunu buradan izleyebilirsiniz.
Gelin yelekleri yapan hanımların adedi bu zamanlarda daha çok. Sanırım önümüzdeki yaz aylarında düğün adedi bir hayli çok olacak. Evlenen kızlarımız amacıyla yelek örmek isteyen şahıslarda şimdilerde paçayı sıvayıp örgü örmeye başladılar bile. Kolay ve Kibar İnci Tanesi Gelin Yeleği Yapılışı Sevda hanımın bu modelini takipçilerimiz çok beğenmişti. Su damlası örgü modeli yapılışı ile oluşturulan gelin yeleğine bakalım ne kadar ilgi gelecek.
Yelek modelleri kategorisinde onlarca gelin yelekleri bulabilirsiniz. Tığla ve şişle oluşturulan yeleklerden basit ve daha çekici olanları paylaştık. Örgüye sıfırdan başlayanların da deneyimli olan hanımların da yapabileceği yelek modelleriyle anlatımlarımıza devam edeceğiz. Su damlası örgü modeliyle oluşturulan gelin yeleği örgüsü ile ilgili detaylara alçakta verdik. Tabi ki alttaki bulgular sabit bulgulardir. Örgüyü tamamen öğrenmeniz amacıyla videoyu izlemeniz şart.
Su Damlası Örgü Modeli Gelin Yeleği Yapımı Video
3 numara şiş ve angora pudraya yakın ip kullanılmıştır. 38 40 gövde amacıyla anlatılmıştır. Önler lastiğiyle birlikte 86 ilmekten oluşuyor. Arka alanı ise 130 ilmekten oluşuyor. İlmek adetlerini azaltıp arttırmak sizin elinizde. Kendi gövdeinize göre ölçerek yaparsanız daha iyi olur. 1 numune 5 ilmekten oluşuyor. Videoda ise 3 numune ile anlatılmıştır. Örneğe arka yüzeyden başlıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ