Sıralı Fıstık Modeli Yelek Yapılışı

  • 07 Ocak 2020
  • 2.526 kez görüntülendi.
Sıralı Fıstık Modeli Yelek Yapılışı

Sıralı Fıstık Modeli Yelek Yapılışı
Bugün sizler amacıyla tam vıdeolu anlatımlı örgü bebek yeleği modelini derledik. Anlatımlı bebek yeleği örgü modelleri ve ilmek sayıları bu yazımızda. Örgü bebek yeleği modeli örecek olanlar bu modelleri kaçırmasınlar.
Bebek yelek örgü modellerinde en çok sarfedilen örgü tekniklerini ve ilmek adetlerini bu yazımızda paylaşıyoruz. Yayınlamış olduğumuz resimlerle bebek örgü yelek örneklerinin ilmek adetlerini da göstermeye çalıştık. Sonuç olarak bebek yelek örüldüğünde en çok sarfedilen tekniklerin örgü ilmek adetlerini öğreneceksiniz. Bebek örgü yelek örerken düşünce sahibi olup hangi modeli öreceğinize de karar verebileceksiniz.
Sırası ile çoğu bebek örgü yelek modelinin resimlerini alçakta paylaştık. Örmek dilediğiniz ve anlamadığınız bebek yelek örgü modeli olursa yorum kısmından bize bildirebilirsiniz.
Bebek yelekleri, bebek yeleği yapımı, yeni doğan bebek yelekleri hepsi ve daha çoğu amacıyla linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince değerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ