Şeker Tadında Bebek Bolerosu

  • 22 Eylül 2019
  • 1.922 kez görüntülendi.
Şeker Tadında Bebek Bolerosu

Şeker Tadında Bebek Bolerosu
Çok az tanınan şeker tadında bir örgü modeli, bebek örgü modeli arayanlar amacıyla yapılışını ayrıntılı bir şekilde anlattım. Hazırsanız birlikte başlayalım.

Örgü uzun yıllardan şu zamana kadar kadar gelen bir Türk kadını hobisidir. Ev kadınlarının annelerinden ve teyzelerinden öğrendiği bir hobidir. Kadınlar misafirliğe gittiklerinde birbirleri ile örgü modeli alışverişi yaparak kendilerini bu hususta daha da geliştirmişlerdir. Paylaşılan örgü modelleri ile meydana çok güzel bebek örgüleri, yelek örgüleri ve aklınıza istikbal bir çok model oluşmuştur. Örgülerin çok tercihe dilmesinin nedeni genellikle yeni doğan bebeklerin bedenine zarar vermemesidir. Ancak bir çok yetişkinde gündelik giyiminde örgüyü ön planda tutuyor. Daha kullanımı kolay olan bu gündelik giyim ürünlerini derhal derhal her kadın yapabiliyor.

Örgü modelleri arasında en çok beğenilen ve oluşturulan model yelek modelidir. Yelek modelleri kış ve bahar aylarının vazgeçilmezleri arasında konumunu koruyor. Bebekleri gözlemlediğinizde bu aylarda örgüden yapılmış bebek yelekleri gerektiğince çok kullanılmakta. Kız bebekler amacıyla genellikle pembe renk seçilse de erkek bebekler amacıyla değişik renkler seçilebiliyor. Tabi hem kız hem de erkek bebeklerin giymesi amacıyla renkli yelekler de yapılabiliyor. Siz de bebeğinize bir yelek örebilirsiniz. Bir kaç ay ardından havalar hissedilir derecede serinleyecek. Bu dönemde bebeklerin hasta olmaması amacıyla gerektiğince özenle korunması gerekiyor. Örmüş olduğunuz yeleklerle bebeğinizi soğuğa karşı koruyabilirsiniz. Yaptığınız yeleğin şık görünmesini istiyorsanız yelek modelleri örerken ek süslemeler ve detaylar da ekleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ