İçeriğe geç

Saç Lastikleri İle Bebek Yeleği Yapılışı

Saç Lastikleri İle Bebek Yeleği Yapılışı
Saç lastikleri kullanarak oluşturulan örgü bebek yeleğini daha evvelce gördünüz mü? Süslü püslü olan bu modeli hadi sende bir kaç dakika ortamında derhal öğren!

Şiş işi örgüler denince akla ilk gelen el emeği ve göz alıcı modellerdir. Bu yazıda en sevilen örgü modellerinden biri olan lastikli örgü örneğini örneğini ele alıyor ve içersinde bulunduğumuz mevsim geçislerinde keyifle kullanacağınız bir model sunuyoruz.

Bu örgü modeli yalnızca en güzel örgüyü değil, aynı sürete yelek, şal, bere ve bebek giysileri gibi modeller örmenizi sağlıyor ve basit örgüler arasında görülüyor. Şimdi en sevdiğiniz renkleri seçip, şişlerinizi elinize alıp neticesine bayılacağınız bir örtü örmeye hazır mısınız? Gelin hep beraber bu örgü tekniğini öğrenelim ve hem çocuklar ve yetişkinler hem de örgüler dünyasının en sevilenlerinden rengarenk evinize süsleyecek güzellikte bir örtü örelim. Bu modeli örmek size hem beğeni verecek hem de sizi hiç zorlamayacak. En güzeli de bu ya, örereken beğeni alacak neticesinde ise sevinç duyacaksınız.

Saç Lastikleri ile Yapılan Bebek Yeleği
Bir çocuğunuzun merakla beklediği bu örgü modeli göze hoş ve eğlenceli gözükmesinin dışında sevdiklerinize de verebileceğiniz güzel bir armağan seçeneği olabilir. Videomuzu izlemeyi unutmamalısınız ve ister kendinize ister sevdiklerinize kendi ellerinizle ördüğünüz değer biçilemez bu örtüyü örün. Yapılışı, ilmek sayıları ve bütün detayları videomuzdan öğrenebilirsiniz.

Hiç bir vakit modası geçmeyecek olan bu model ile eğlenceli süre geçirecek ve geriye unutmayacağınız bir anı bırakacaksınız. Ne bekliyorsunuz? Bizce süre kaybetmeden örgümüze geçelim.
https://youtu.be/6sSwXQ9T5Cs

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir