Puf Çiçekli Uzun Lif Yapımı

  • 08 Eylül 2022
  • 418 kez görüntülendi.
Puf Çiçekli Uzun Lif Yapımı

Puf Çiçekli Uzun Lif Yapımı
Çeyizlerin vazgeçilmezi olan lif modelleri geçmişten şu zamana kadar kadar ulaşan değerli elişlerindendir. Yediden yetmişe her bireyin severek ördüğü , kullandığı , armağan ettiği , torununa yeğenine örüp anı bıraktığı güzel bir değer simgesidir lifler.
Çocukluk yaşlarında elimize tutuşturulan tığlarla düz ve kolay modellerde ördüğümüz lif örnekleri , şimdilerde çok değişik ve gösterişli tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Gelişen teknolojinin sağladığı destekle, sosyal medya kullanan kadınlarımızın hem model paylaşma hem de birbirinden ilham alarak yeni modeller tasarlama olanağı artmıştır .
Bugün çeyizler amacıyla hem gösterişli hem de yapması çok eğlenceli bir model paylaşıyoruz. Modelimizin anlatımını ayrıntılı olarak Filiz’in Elif’i YouTube kanalında bulabilirsiniz . Kendisine buradan güzel model ve anlatımı amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Sitemizde ve YouTube kanalımızda çok çeşitli ve değişik lif modellerini bulma olanağınız vardır. Genellikle dilediğiniz bir model olursa bizlere Instagram sayfamızdan ulaşmanız yeterli olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ