Prenseslere Atkı Yapımı

  • 26 Aralık 2019
  • 1.921 kez görüntülendi.
Prenseslere Atkı Yapımı

Prenseslere Atkı Yapımı
Kız çocukları amacıyla atkı yapılışı gerektiğince basit olan bir o kadarda güzel atkı bere modelini grup olarak yapabileceğiniz tığ işi atkı yapılışını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Farklı renk alternatifi ile mont, kaban, hırka modellerine uyumlu çalışabilirsiniz.

Tığ işi atkı yapılışı arayan arkadaşlarımız amacıyla güzel model olduğunu düşünüyoruz. Vede basit model arayan yeni öğrenen hanımlarımız içersinde modelimiz uygundur. Video anlatımlı olması gerektiğince yarar sağlamaktadır. Yazımızın içersindeki linklere tıklayarak değişik atkı modellerine ulaşabilirsiniz. Yeni örgü modellerinde yine beraber olma dileğiyle hoşçakalınız.

Kız çocukları amacıyla atkı yapılışı
İstediğiniz ip seçimi

3 mm Tığ seçimi

Makas, iğne

Hazır ponpon kullanımı

İstediğiniz uzunlukta zincir çekerek başlayalım. İkili tırabzan programı yapılmıştır. Tek ayrıntıyı uzun ilmeği çekiyoruz. Zincir sonuna kadar aynı prosedürü yapalım. Yapmış olduğumuz tırabzanların karşısına aynı prosedürü uyguluyoruz. Üçüncü sırada kutu yöntemi kafesler yapıyoruz. Son olarak kıyı ayrıntıyı süsleme prosedürü yaparak modeli bitiriyoruz. Detaylı yapımı amacıyla video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlara şuandan basit gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ