Prenses Bebek Yeleği Yapılışı

  • 23 Aralık 2017
  • 4.442 kez görüntülendi.
Prenses Bebek Yeleği Yapılışı

Prenses Bebek Yeleği Yapılışı,
Prenses yeleğinin anlatımlı tanımıne yer verdik. Yelek modeline prenses adını vermemizdeki gaye modelin küçücük kızlarımız amacıyla olması. Kızlarınız amacıyla yelek örecekseniz pembe bebek iplerinden alıp derhal örmeye başlayabilirsiniz. Yapımı amacıyla 3.5 numara şiş kullanılmıştır.
İp Kartopu Baby-one Şiş-3.5
Yaka başlangıç 80 ilmek
7-1-4-4-4-4-4-4-4-8
4 lü saç örgüsü bir sırada burma bir sırada saç örgüsünün her iki yanından 1 dolama yaparak 9 ajur imkan kadar örüyoruz sonra kolları 50 ilmek ayırıp 5 sıra haroşa örüp bitiriyoruz ama ön ve arkada artırmalara devam ediyoruz
Daha evvelce robasını paylaşmıştım Ben kollara 50 ilmek önlere 33 ilmek arkayada 58 ilmek ayırdım kol daha rahat olsun diye kol altına 4ilmek daha attım 17 burgu imkan kadar vücudu ördükten sonra boyunu siz dilediğiniz uzunlukta düz örüp etek ucuna 5 sıra haroşa örüp bitirebilirsiniz benim toplamda 63 sıra haroşa oldu.
Bu pembe yeleğinin tanımı Ümmü’nün Örgü Evi sayfasından alınmıştır. Bu prenses yeleği amacıyla kendine teşekkür ediyoruz. Anlatımını ve adetlerini anlaşılır bir biçimde paylaşmış. Eğer sizinde yakınınızda kız bebekler varsa bu yelekten örebilirsiniz.
Şiş işi örgü yapan hanımlar sayılarına bakarak bu yelekten örebilirsiniz. Eğer bilmiyorsanız ve daha ayrıntılı yelekler arıyorsanız bebek yelekleri kategorisindeki videolu anlatımlara bakabilirsiniz. Hem videolu hemde resimli anlatımlı olarak yelek anlatımlarımız devam edecektir. Deryabaykalca.com takipte kalın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ