Peri Kanatları Örgü Modeli Yapılışı

  • 28 Aralık 2018
  • 2.709 kez görüntülendi.
Peri Kanatları Örgü Modeli Yapılışı

Peri Kanatları Örgü Modeli Yapılışı
Çocuk ve bebek örgülerinde, çeyizlik yelekler gibi her türlü örgüde kullanılabilen peri kanatları örgü modeli ayrıntılı anlatımı.
Bir çok bireyin ilk defa adını duyduğu bir örgü modeliyle sizinleyiz. Örgü modelinin adı peri kanatları ve şiş işi örgüyle örülüyor. Örgü videosu yardımıyla bu kanatlı örgüyü öğrendikten sonra dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Örgü ile kıyafetler örerken mühim olan şeylerin başında motif yapılışı geliyor. Mesela bu modelde ilk olarak peri kanatları motiflerini öğrenmeniz lazım. Bu modeli öğrenirseniz lastik, yaka ve kol kesim kısımları en kolay yerlerdir. Onun amacıyla örgücüler ilk olarak motiflerin yapımını öğreniyorlar. En çok örgü arşivi yeni hobiler sitesinde bulunuyor. İzleyen kadınlar gerçekleştirdikleri örgülerlerle hem kendilerine hemde bebeklerine kıyafetler yapıyorlar.
Peri Kanatları Örgü Modeli Yapılışı
Örgü modeli amacıyla videoda bahsedilen eksikleri tamamlayın. Ardından ise 17 dakikalık şiş işi örgü videosunu izleyin. Peri kanatları motiflerinin yapılışı ve ilmek sayıları bu videoda bulunuyor. Bu model ile güzel bir çeyiz yeleği ve bebek yelekleri örülebilir. Örgü sezonunda öğrenilmesi gereken videolardan biri.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ