Örümcekli Bal Peteği Örgü Modeli Yapılışı

  • 16 Temmuz 2019
  • 2.028 kez görüntülendi.
Örümcekli Bal Peteği Örgü Modeli Yapılışı

Örümcekli Bal Peteği Örgü Modeli Yapılışı
Merhaba hanımlar bu günde sizlere çok hoş bir örgü modeli paylaşmak istiyorum,
Her türlü örgüye yakışan ve şık duran örümcekli bal beteği örgü modeli. Gelin sizde bu şık model ile ilgili fikir sahibi olun.
Kadınların boş vakitlerini değerlendirmek için yaptıkları örgü modelleri hala günümüzde de sevilerek yapılamaya devam ediyor. Geçmişten bugüne kadar hala devam ek el emeği işler yaparak birbirinden hoş eşyalar çıkartabilirsiniz. Yapılmaya başlandıktan sonra, hem eğlenceli hem de zaman geçirmek için başlayabilirsiniz. İster kullanmak dilerseniz satıp kazanç elde edebilirsiniz. Evlerde her alanda kullanılan göz nuru işler modası geçmeyen harika bir iştir. Özellikle evlenecek kızların sandık ve çeyizlerinde konulan en dşayetli ürünler olarak yer alıyor. İsteyen her kadının yapacağı basit ve bir o kadar da eğlencelidir. Kendi ihtiyaçlarınızı da karşılamak amacıyla da yapılacak çoğu çeşit bulunuyor.
Tamamen sizin hayat gücünüze ve el becerinize bağlı olarak istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Soğuk havalarda kullanmak için kışlık örgüler yapabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz, İdeal işleri yaparak başlayabilirsiniz. Yeni doğanlar için bebek örgüleri çok şık ve çok kullanımı kolay olup anneler tarafından tercih edilmektedir. Sadece bir şişle örülen patikler, şapkalar, eldivenler, örme çantalar, en fazla yapılan işler arasında yer alıyor. İsterseniz kendi kız çocuklarınız için örme taç tokaları yapıp onlarında renkli boncuklarla süsleyerek armağan edebilir ve onlarında mutlu olmalarına neden olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla beraber bir araya geldiğiniz zaman birbirinizden değişik örnekler alarak yapmaya başlayabilirsiniz. Birçok kadın evlerinde el emeği işler yaparak, para kazanmakta ve alıcılarda son derece fazla olup sevilerek kullanılmaya devam ediyor,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ